Joomla Extensions

Bělení zubů Praha

Co udělat pro to, aby naše zuby byly zářivější a úsměv oslnivější? Máte pocit, že ať čistíte jak čistíte, Váš odstín zubů není bílý, ale spíše "zažloutlý"? Že i přes odstranění povrchových pigmentací to stále není "ono"?

S přibývajícím věkem a častější konzumací barevných nápojů a potravin získávají zuby tmavší odstín. Bělení zubů je metoda, která může tento problém vyřešit.

Nabízíme tyto typy procedur bělení zubů:

  • bělení zubů doma (Opalescence)

    Po zhotovení individuálních nosičů pro bělení v ordinaci si aplikujete bělící gel doma sami po několik dní na několik hodin denně. Nosiče jsou zhotovené přesně na Váš chrup, čímž se eliminuje pronikání bělícího materiálu mimo zuby do ústní dutiny. I když je tato procedura domácí, je prováděna pod kontrolou a instrukcemi lékaře. Výhodou tohoto typu bělení je nižší cena, nevýhodou relativní časová náročnost.

  • Bělení zubů 1 Bělení zubů 2

  • kombinované bělení (Purewhitening)

    Kombinované bělení se provádí dvoufázově, nejprve pacient bělí doma, stejně tak jako v prvním případě a 15. den navazuje na domácí fázi fáze ordinační, která obnáší tři patnáctiminutové procedury v ordinaci v jedné návštěvě. Díky kombinaci obou procedur dokážeme garantovat perfektní výsledek a trvanlivost každému bez rozdílu výchozí barvy zubů.

Ne všechny zuby je však možno bělit. Některé barevné odstíny nebo i defekty zubů nejsou pro bělení vhodné.

Před procedurou je třeba mít chrup bez kazů a dásně bez zánětu. Doporučujeme několik dní předem absolvovat profesionální čistění zubů a konzultovat s lékařem vhodnost procedury včetně výběru typu bělení zubů. Pokud nejste pacientem některého z našich lékařů, je třeba mít písemný souhlas Vašeho stomatologa, že s bělením souhlasí a že nejsou známy žádné kontraindikace, které by bělení ve Vašem případě znemožňovaly.

Během bělení zubů a několik dní po něm se může vyskytnout zvýšená citlivost zubů, která je však dočasná a lze ji mírnit speciálními gely.

Stejně tak se během této doby nedoporučuje konzumace barevných nápojů, potravin, kouření a u žen používání barevných rtěnek.

Co je důležité vědět?

  • bělení zubů je sice dlouhodobá záležitost, avšak ne trvalá. Úspěšnost, výsledný odstín stejně jako trvání účinku jsou faktory individuální.
  • odstín výplní, keramických korunek či můstků není bělením ovlivnitelný

Bělení zubů Praha

Formulář pro dotazy

Ordinační doba

PO: 07:30 - 20:00

ÚT: 07:30 - 20:00

ST: 07:30 - 20:00

ČT: 07:30 - 20:00

PÁ: 07:30 - 15:00

SO: zavřeno

NE: zavřeno

Kontaktní informace

Obavy stranou... Svěřte se do péče zubařů v zubní klinice Astella v Praze, posaďte se a uvolněte se, prosím.

„ Dokonalost je vlastnost božská,
toužit po dokonalosti vlastnost lidská “

Goethe


Telefon: (+420) 733 549 302

E-mail: ordinace@astella.cz

Adresa: Klapkova 731/34, 182 00 Praha 8 – Kobylisy

Objednejte se: Formulář pro objednání

Zeptejte se lékaře: Formulář pro dotazy

Blog: přejít na náš blog